Szkolenia z PUE w Chorzowie

Jeszcze tylko do końca marca br., chorzowscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z programu bezpłatnych szkoleń dotyczących Platformy Usług Elektronicznych ZUS. Pracownicy Narodowego Ubezpieczyciela w łatwy sposób tłumaczą działanie systemu i pomagają w założeniu profilu.

logo-pue

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Chorzowie oferuje szkolenia z PUE już od września 2014 roku. Program cieszy się sporym zainteresowaniem, i chociaż sama Platforma nie jest skomplikowania w obsłudze, przedsiębiorcy chętnie zapraszają do swoich firm przedstawicieli ZUS w celu przeszkolenia.

Platforma Usług Elektronicznych daje spore możliwości załatwienia spraw związanych z Zakładem, bez wychodzenia z domu. Można za jej pomocą, m.in. dokonać zgłoszenia do ubezpieczenia swoich pracowników, sprawdzić poprawność danych, wydrukować pisma i wnioski lub sprawdzić przysługujące nam świadczenia.

Aby umówić się na wizytę z pracownikiem ZUS w swoim przedsiębiorstwie, należy skontaktować się z Oddziałem ZUS w Chorzowie. Zgłoszenia przyjmuje Pani Aleksandra Hanke pod nr tel. (32) 34-90-519 lub drogą mailową: aleksandra.hanke@zus.pl.

PIT

Powiązane artykuły