ZUS Rzeszów

ZUS Rzeszów

ZUS Rzeszów adres

35-075 Rzeszów
Al. Piłsudskiego 12

Telefon do ZUS Rzeszów

Dzwoniąc z telefonu stacjonarnego: 
801 400 987
Dzwoniąc z komórki lub zagranicy: 
(22) 560 16 00

Godziny otwarcia ZUS w Rzeszowie:

Oddział ZUS w Rzeszowie urzęduje w godzinach:
Poniedziałek: 08:00 – 17:00
Wtorek – Piątek: 08:00 – 15:00

Zasięg/Placówka obsługuje mieszkańców:

Miasta: Rzeszów, Dynów, Łańcut
Gminy: Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Czarna, Czudec, Dynów, Frysztak, Głogów Małopolski, Hyżne, Iwierzyce, Kamień, Krasne, Lubenia, Łańcut, Markowa, Niebylec, Ostrów, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski, Strzyżów, Wielopole Skrzyńskie, Trzebownisko, Tyczyn, Świlcza, Wiśniowa

Skargi i wnioski:

Dyrektor Oddziału ZUS: w każdy poniedziałek w godzinach 15.00-16.00 oraz w każdy czwartek w godzinach 9.00-10.00

ZUS Rzeszów
ZUS w Rzeszowie

Mapa dojazdu do ZUS Rzeszów:


Pokaż ten oddział ZUS na większej mapie

Forum na temat ZUS w Rzeszowie
[bbp-single-forum id=4780]

Zasiłek chorobowy w ZUS Rzeszów nie przysługuje gdy:

zus rzeszów
Zasiłek chorobowy nie przysługuje gdy wyłączną przyczyną wypadku było udowodnione naruszenie przez osobę ubezpieczoną przepisów dotyczących ochrony życia i zdrowia, spowodowane przez niego umyślnie lub wskutek rażącego niedbalstwa. Ponadto zasiłku chorobowego w ZUS Rzeszów nie otrzyma ubezpieczony, który będąc w stanie nietrzeźwości albo pod wpływem środków odurzających lub substancji psychotropowych, przyczynił się w znacznym stopniu do spowodowania wypadku. Zasiłkowi chorobowemu nie podlega także ubezpieczony jeśli odmówił bez uzasadnionej przyczyny poddania się badaniu w celu ustalenia zawartości w organizmie, alkoholu, środków odurzających lub substancji psychotropowych albo swoim zachowaniem uniemożliwił przeprowadzenie takiego badania. Także osoba niezdolna do pracy ale uprawniona do zasiłku dla bezrobotnych, zasiłku przedemerytalnego albo świadczenia przedemerytalnego nie może liczyć na zasiłek chorobowy w ZUS Rzeszów.

Rzeszów: Miasto wojewódzkie na południowym wschodzie Polski. Stolica województwa podkarpackiego. Miasto pełni funkcję głównego ośrodka administracyjnego, przemysłowego, handlowo-usługowego, akademickiego i kulturalnego w Polsce południowo-wschodniej. Rzeszów zamieszkuje ok. 182 tysięcy mieszkańców. W mieście znajduje się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka.

PIT

Powiązane artykuły