ZUS Kielce

ZUS Kielce

ZUS Kielce adres:

25-510 Kielce
ul. Piotrkowska 27
oraz
25-620 Kielce, ul. Kolberga 2a

Numer telefonu do ZUS Kielce:

Tel.: Informacja: emer.-rentowa (41) 33-56-557,
zasiłki (41) 33-56-544, składki (41) 36-77-400.
Fax.: (41) 36-77-391

Godziny otwarcia:

Oddział ZUS w Kielcach urzęduje w godzinach:
Poniedziałek: 08:00 – 17:00
Wtorek – Piątek: 08:00 – 15:00

Zasięg/Placówka obsługuje mieszkańców:

Miasto: Kielce
Gminy: Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn, Zagnańsk

Skargi i wnioski:

Dyrektor Oddziału ZUS: w każdy poniedziałek w godzinach 15.00-16.00

Mapa dojazdu do ZUS Kielce:


Pokaż ten oddział ZUS na większej mapie

Forum na temat ZUS w Kielcach
[bbp-single-forum id=4853]

Dokumenty potrzebne do wypłaty zasiłku chorobowego ZUS Kielce

Dokumentem stanowiącym podstawę do wypłaty zasiłku chorobowego jest zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy wystawione na druku ZUS ZLA. Dowodem stanowiącym podstawę przyznania i wypłaty zasiłku chorobowego w ZUS Kielce za okres niezdolności do pracy orzeczonej za granicą jest przetłumaczone na język polski zaświadczenie zagranicznego zakładu leczniczego lub zagranicznego lekarza, zawierające nazwę zagranicznego zakładu leczniczego lub imię i nazwisko zagranicznego lekarza, opatrzone datą wystawienia i podpisem a także określające początkową i końcową datę niezdolności do pracy. Nie wymaga się od ubezpieczonych w ZUS Kielce przetłumaczenia na język polski zaświadczeń wystawionych na terytorium państw członkowskich Unii Europejskiej.

ZUS Kielce
ZUS w Kielcach

Kielce: Stolica województwa świętokrzyskiego. Położone w południowej części centralnej Polski. Obecnie zamieszkane przez ponad 200 tysięcy mieszkańców, co czyni je jednym z największych miast w tym regionie. Miasto jest położone w Górach Świętokrzyskich, a na jego terenie znajduje się aż pięć rezerwatów przyrody.

PIT

Powiązane artykuły