Ranking pożyczek dla zadłużonych

Pożyczki w wielu przypadkach pomagają nam odciążyć budżet i zyskać dodatkową gotówkę w pilnych sytuacjach wymagających środków. Dzięki szybkim zobowiązaniom, możemy w krótkim czasie pozyskać potrzebne pieniądze bez konieczności spełniania wielu formalności. Niestety, jeśli jesteśmy w trakcie spłaty pożyczki, nie mamy zdolności kredytowej, więc większość banków nie udzieli nam pomocy finansowej. Wówczas należy najpierw pozbyć się zadłużenia, a dopiero później składać wniosek o kredyt. Inaczej sytuacja wygląda, gdy interesują nas pożyczki bez baz, oferowane przez parabanki. Takie zobowiązania udzielane są w oparciu o liczne ułatwienia.

Ranking pożyczek dla zadłużonych online

Chcąc wnioskować o pożyczkę lub kredyt w banku, musimy wiedzieć, że firmy zawsze będą sprawdzały naszą zdolność kredytową. W tym celu analizuje się liczne bazy i rejestry, np. KRD (Krajowy Rejestr Dłużników) lub BIK (Biuro Informacji Kredytowej). W drugim przypadku, banki mają dostęp do naszej historii kredytowej, w której zapisane są wszystkie zaciągnięte zobowiązania i ich spłata, a także ogólny scoring. Jeśli więc jesteśmy w trakcie spłacania jakiejś pożyczki, albo spóźniamy się z terminowym uiszczaniem rat, nie mamy szans na pożyczkę z banku. W tym przypadku warto sprawdzić kredyty bez bik i krd oferowane przez firmy pozabankowe.

Kredyty bez baz znajdziemy w rankingach przygotowanych przez specjalistów finansowych. Tego typu zestawienia są układane na podstawie analiz rynkowych. W rankingu znajdziemy najlepsze oferty, z których aktualnie możemy skorzystać. Decydując się na kredyt bez bik i krd z pierwszych miejsc porównywarki, mamy pewność, że wiążą się one z najatrakcyjniejszymi warunkami i nie zaburzają znacznie naszego budżetu.

Na co zwracać uwagę w rankingu pożyczek dla zadłużonych?

RRSO — Im mniejsze, tym lepiej dla nas. Jest to wskaźnik zawierający wszystkie opłaty, które będziemy ponosić w związku z pożyczką, czyli np. oprocentowanie, prowizje itp.

— Oprocentowanie — Druga ważna kwestia, na którą powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze oferty. Zdarza się, że dana pożyczka posiada wyższe oprocentowanie, ale niższe RRSO. W takim przypadku opcja będzie korzystniejsza.

— Czas spłaty — Powinien być dostosowany do naszych możliwości finansowych. Sprawdźmy również, czy dana firma umożliwia przedłużenie okresu spłaty w razie problemów z terminowym uiszczeniem rat.

PIT

Powiązane artykuły