Paczki świąteczne – trafiony prezent dla współpracowników

zestawy świąteczne dla firm

Co czujesz, kiedy dostajesz pięknie zapakowany prezent? Jesteś lekko zaciekawiony, podekscytowany, Twoje oczy błyszczą niczym dwie iskierki i jedyne, czego pragniesz to móc w końcu otworzyć tajemnicze pudełeczko? Znamy to uczucie. Otrzymywanie upominków to przyjemny moment. Właśnie wtedy z naszego ciała uwalniają się endorfiny, odpowiedzialne za uczucie szczęścia. Tak właśnie czują się Twoi pracownicy, kiedy obdarowujesz ich świątecznymi paczkami. Spraw, by co roku mogli czuć to samo.

paczki dla firm

Moc dawania prezentów

Zastanawiałeś się kiedyś, co zyskujesz, wręczając upominki swoim podwładnym lub klientom? Czy takie przedsięwzięcia są dla Ciebie jedynie niepotrzebnym wydatkiem, z którego warto zrezygnować? Jeśli właśnie tak uważasz, to jedyne, co możemy Ci poradzić, to zmienić myślenie. Badania wykazują, że obdarowywanie podwładnych prezentami przynosi same korzyści! Pracownicy czują wtedy, że ich praca jest doceniana, a ich wysiłki nie idą na marne. Mają poczucie większej motywacji oraz zyskują tym samym lepsze samopoczucie. To z kolei przekłada się na pozytywną atmosferę panującą w miejscu pracy. Pamiętaj, że zadowoleni pracownicy to wydajni pracownicy. Jak widzisz, wręczanie prezentów osobom zatrudnionym w Twojej firmie daje wiele profitów. Takie działanie pokazuje pracownikowi, że w oczach pracodawcy nie jest on jedynie zasobem, czuje się wtedy częścią zespołu i utwierdza się w przekonaniu, że przyczynia się do rozwoju firmy.

A jak jest w przypadku klientów? To ważna część Twojego biznesu. Klienci, tak jak i pracownicy budują Twoją firmę oraz jej wizerunek. Podarowanie im prezentu na święta będzie miało przełożenie na dalszy rozwój Waszej współpracy oraz dobre relacje.

zestawy świąteczne dla firm

Paczki świąteczne dla firm – czy warto w nie zainwestować?

Najlepsze prezenty to te uniwersalne, które przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. Vouchery, karty podarunkowe to także dobre pomysły jednak, co jeśli w ramach świątecznego prezentu podarujesz pracownikowi karnet na siłownię lub seans na saunie, a to nie będzie czymś, co wpisuje się w krąg jego zainteresowań? Twoje fundusze zostaną źle ulokowane, a jedyne co zobaczysz to rozczarowanie na twarzy podwładnego. Do lamusa odchodzą również prezenty firmowe typu długopisy, notatniki, czy pendrivy i kubki z logo.

Coraz więcej osób docenia ponadczasowe, a zarazem oryginalne kosze upominkowe. Paczki świąteczne dla firm to prezent, w który warto zainwestować, będąc pracodawcą. W zestawach zawsze znajdzie się coś, co przykuje uwagę obdarowanego.

zestawy wielkanocne dla pracowników

Paczki świąteczne dla firm – co w nich znajdziesz?

Kosze upominkowe dla pracowników i klientów to fantastyczny pomysł na prezent zarówno na Boże Narodzenie, jak i Wielkanoc. Kryją one w sobie uniwersalne smakołyki takie jak: aromatyczne kawy i herbaty, naturalne miody, konfitury, syropy owocowe, alkohole np. regionalne nalewki i wina oraz wyśmienite słodycze – ciasteczka i czekoladki.

Najlepsze propozycje paczek świątecznych dla firm znajdziesz w sklepie internetowym Schronisko Bukowina. W ofercie dostępne są rozmaite warianty zestawów prezentowych, a każdy z nich przygotowany jest z kreatywnością i największą starannością. Najwyższej jakości produkty mieszczą się w eleganckich drewnianych skrzyniach lub ekologicznych pudełeczkach. Tak efektowne prezenty oczarują zarówno Twoich pracowników, jak i klientów.

PIT

Powiązane artykuły