ING ubezpieczenie na życie „Rakowi wspak”

W ostatnich latach za sprawą wielu akcji profilaktycznych oraz kampanii marketingowych świadomość zagrożenia związanego z zachorowaniem na raka znacznie wzrosła. Mimo tego, wielu z nas wciąż bagatelizuje tę groźną chorobę i podświadomie stwierdza – „to mnie nie dotyczy”. Na szczęście coraz więcej Polaków postanawia się zabezpieczyć wybierając korzystny produkt ING Banku Śląskiego, a mianowicie ubezpieczenie na życie.

Spokój i poczucie bezpieczeństwa

W miarę upływu lat wzrasta ryzyko zachorowania na nowotwór, ale i odpowiedzialność człowieka. To ona powoduje, iż chcemy czuć się bezpieczni aby ze spokojem przechodzić przez życie. Niestety na naszej drodze często pojawiają się przeszkody, a rak jest jedną z najtrudniejszych do pokonania. Szanse na zwalczenie choroby zwiększa odpowiednie wsparcie finansowe. Ubezpieczenie promowane akcją Zrób Rakowi Wspak powstało przy ścisłej współpracy z lekarzami onkologami i osobami walczącymi z rakiem, dzięki której autorzy produktu dokładnie poznali potrzeby pacjentów i tym samym potencjalnych klientów. Za sprawą tak rozsądnego podejścia ING Życie oferuje stabilność finansową zaraz po wystąpieniu diagnozy, której nikt nie chciałby usłyszeć. Ponadto, ubezpieczenie na wypadek nowotworu jest dopasowane do potrzeb chorego z uwzględnieniem płci.

Dostosowanie i elastyczność

ONA i ON, to warianty ubezpieczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb kobiet i mężczyzn, u których zdiagnozowano nowotwór. Dzięki tak przyjętemu rozwiązaniu na kolejnych etapach choroby klienci mają zagwarantowane konieczne do zapewnienia spokoju bezpieczeństwo finansowe. Wykupując polisę ONA kobiety otrzymają pokrycie kosztów m.in. opieki nad dziećmi i pomocy domowej, pieniądze wypłacane w formie dopasowanej do formy leczenia oraz fachowe wsparcie psychologa. Mężczyźni natomiast mogą wypłacić pierwsze pieniądze zaraz po niekorzystnej diagnozie (nawet do 40 proc. sumy ubezpieczenia), zapewnią sobie środki na poszczególne etapy leczenia i co niezwykle istotne, otrzymają należytą opiekę od pierwszych dni choroby, dzięki której zminimalizują okres braku aktywności zawodowej. Ponadto ING docenia, jak wielki trud należy włożyć w walkę z bezlitosnym nowotworem, dlatego wypłaca dodatkowe fundusze po jej wygraniu.

Zapobiegajmy chorobie

ING Bank Śląski nie tylko dba o zaspokojenie podstawowych potrzeb osób zmagających się z rakiem, ale i walczy o odpowiednią profilaktykę mogącą zmniejszyć zachorowalność na jego różne odmiany. W swojej kampanii ING uwzględnia pięć sił drzemiących w człowieku, których wykorzystanie pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Więcej przydatnych informacji o zapobieganiu chorobie na www.rakowiwspak.pl.

PIT

Powiązane artykuły