ZUS zorganizuje Tydzień Przedsiębiorcy w Bielsku-Białej

ZUS Bielsko-Biała

Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Bielsku-Białej zorganizuje warsztaty dla osób prowadzących działalność gospodarczą pod nazwą „Tydzień Przedsiębiorcy”. Spotkania potrwają pięć dni, od 23 do 27 listopada 2015 r.

ZUS Bielsko-Biała
ZUS w Bielsku-Białej

Hasłem przewodnim tegorocznego seminarium jest „ZUS dla biznesu”. W warsztatach wezmą udział również eksperci z Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Powiatowego Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego i Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości. Wszystkie spotkania odbędą się w budynku Oddziału ZUS w Bielsku-Białej przy ul. Krasińskiego 34.

Tematami poruszanymi podczas Tygodnia Przedsiębiorcy będą m.in. rozpoczynanie prowadzenia działalności gospodarczej, spłata zaległości wobec ZUS, rozliczanie i wypłata świadczeń. Eksperci opowiedzą też jak ustalić uprawnienia do świadczeń przedemerytalnych, a studenci z Akademii Techniczno-Humanistycznej przedstawią prezentację o prawach i obowiązkach osób zakładających firmę (to spotkanie odbędzie się w budynku uczelni, przy ul. Willowej 2).

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie ZUS www.zus.pl, pod numerem telefonu 502 008 917 lub pisząc na adres rzecz.bielskobiala@zus.pl.

PIT

Powiązane artykuły