Ubezpieczenie na życie w AVIVA

Towarzystwa AVIVA z pewnością nikomu przedstawiać nie trzeba. Od 1992 roku z sukcesami funkcjonuje na rynku ubezpieczeń i obecnie jest jednym z najpopularniejszych indywidualnych ubezpieczeń na życie. AVIVA współpracuje z bankiem WBK, dzięki czemu oferuje swoim klientom sprzedaż zarówno polis jak i produktów bankowych. Dlaczego ich oferta jest tak chętnie wybierana przez Polaków?

Przede wszystkim dobro klienta

AVIVA oferuje szeroki wachlarz możliwości ubezpieczeniowych, które pozwolą Ci skupić się na walce z chorobą i dolegliwościami, a nie na konieczności gromadzenia środków finansowych. Ponadto, ubezpieczenie daje pewność, że nasza choroba nie spowoduje pogorszenia sytuacji finansowej naszych bliskich. Za pośrednictwem AVIVA nie tylko ochraniamy zdrowie, ale i gwarantujemy sobie stabilność pieniężną na czas emerytury.

„Morze” powodów do wypłaty

AVIVA stawia na kompleksowość swoich usług i dopasowanie do konkretnych potrzeb klienta. Dzięki takiej strategii klienci otrzymają pieniądze na leczenie szerokiego katalogu chorób, rehabilitację, a w przypadku niemożności kontynuowania zawodu – utrzymanie. Łącznie, istnieje ponad 1800 powodów do wypłacenia środków z polisy. AVIVA proponuje klientom kilka wariantów ubezpieczenia, a obecnie dużą popularnością cieszą się ubezpieczenia Nowa Perspektywa oraz Dla Najbliższych.

Spójrz na przyszłość ze słusznej perspektywy

Nowa Perspektywa to polisa na zdrowie i życie, która znajduje się w ścisłej czołówce najchętniej wybieranych ubezpieczeń w Polsce. Fundamentem tego rozwiązania jest zapewnienie bliskim środków do życia w razie śmierci, natomiast koncentruje się także na chorobach i dolegliwościach. Dzięki pakietowi inwestycyjnemu z myślą o emeryturze czy studiach dziecka można bezpiecznie gromadzić oszczędności. AVIVA w swojej ofercie jest bardzo elastyczna, bowiem sami możemy zdecydować czy ważniejsza jest dla nas obecna ochrona, czy inwestycja na przyszłość.

Zadbaj o rodzinę

Ubezpieczenie na życie Dla Najbliższych powstało z myślą o osobach pomiędzy 40. a 76. rokiem życia. I na tym kończą się warunki, które trzeba spełnić by do niego przystąpić. AVIVA nie pyta bowiem o stan zdrowia klienta i nie zleca żadnych badań. Przeciwnie, docenia stałych klientów co 5 lat podwyższając sumę ubezpieczenia o 10%, a osoby po 85. roku życia zwalnia z płacenia składek.

Podsumowując, AVIVA zyskała miano jednego z najpopularniejszych ubezpieczycieli, bowiem nie tylko wypłaca pieniądze w razie nieszczęśliwych zdarzeń losowych, ale buduje wielozadaniowe relacje z klientami, dzięki którym każdy zyska bezpieczeństwo i spokój na lata.

Zapewnij sobie pieniądze na:

  • leczenie poważnych chorób (np. zawał, rak, udar)
  • rehabilitację po wypadku
  • utrzymanie, gdy zły stan zdrowia nie pozwoli Ci pracować

Korzyści:

  • ponad 1800 powodów do wypłaty środków w razie leczenia w szpitalu
  • pieniądze na leczenie w prywatnych klinikach
  • wypłaty pieniędzy bez faktur
  • nawet do 10 tys. złotych na zakup leków
  • ubezpieczenie na życie – pieniądze dla rodziny, gdyby Ciebie zabrakło
  • możliwość ubezpieczenia Twoich bliskich

ubezpieczenie_aviva

PIT

Powiązane artykuły